Inteligentní manipulační zařízení pro přesun břemen v omezeném prostoru
indeva
intelligent rigid arm manipulator

Červen 9, 2017

Inteligentní manipulační zařízení pro přesun břemen v omezeném prostoru

Inteligentní zařízení (Inteligentní zařízení pro manipulaci) s tuhým ramenem

Když je nutné přemísťovat břemena v omezeném prostoru, který neumožňuje odebírat náklad seshora, nebo když jsou náklady umístěné ve hlubokých regálech, je nutný manipulátor s tuhým ramenem, který může uchopit a uvolnit konzolové zátěže.

Často nelze použít  pneumatický manipulátor nebo Liftronic® Air, protože jsou příliš rozměrné, a tedy málo vhodné s ohledem na velikost prostoru, v kterém mají pracovat.

V těchto případech je perfektním řešením INDEVA® lineární manipulátor!

Jeden náš zákazník, který musí manipulovat ráfky umístěné na spodních regálech v oblasti s nízkým stropem učinil následující prohlášení:

Nainstalovali jsme lineární manipulátor INDEVA® ve velmi malém prostoru: funguje 24/7 a překvapil nás fluidní a lehký způsob, s jakým můžeme provádět pohyby uchopení, přemístění a uvolnění ráfků. Nejdůležitější věc, která nás opravdu uspokojuje, je to, že operátor může přemísťovat ráfky téměř stejně rychle jako dříve, když to dělal ručně.  Možnost přizpůsobit vertikální zdvih se ukázala být velmi užitečná.“

Lineární manipulátor INDEVA®je součástí Řady Liftronic® a nabízí proto všechny typické výhody „inteligentních zařízení pro manipulaci “: manipulace s břemeny v ose Z plynulým způsobem a bez setrvačnosti při téměř minimálním úsilí.

Tags: , ,