Nové hranice v manipulaci díky našemu nejnovějšímu projektu manipulátoru Liftronic® s vyměnitelnými nástroji. Tento inovativní systém nabízí nebývalou flexibilitu a zároveň zajišťuje optimální bezpečnost a ergonomii.

Silnou stránkou tohoto systému je všestrannost: díky řadě uchopovacích nástrojů, které lze rychle vyměňovat, dokáže manipulovat s celou řadou výrobků, od nejjednodušších až po ty nejsložitější. Manipulátor Liftronic® se snadno přizpůsobí provozním požadavkům, ať už se jedná o aplikaci Pick & Place nebo manipulaci se specifickými materiály.

Výběr chapadla je intuitivní pomocí jednoduchého tlačítka a displeje, což obsluze umožňuje rychle přizpůsobit parametry a nastavení podle potřeby.

Okamžitá vizuální zpětná vazba zajišťuje bezpečný a efektivní provoz, zatímco bezpečnost je zaručena i v případě výpadku napájení díky systému navrženému tak, aby bezpečně uzemnil náklad a zabránil jeho poškození.

Zvýšení efektivity a bezpečnosti provozu je nyní s manipulátorem Liftronic® a jeho vyměnitelnými nástroji snadnější než kdykoli předtím.