The use of innovative systems such as Scaglia INDEVA manipulators has certainly led to a constant increase in productivity, moving metal cabinets with extreme ease and precision. One of the main features that distinguishes INDEVA systems from the rest of the market is undoubtedly the automatic weight detection. This function, combined with self-balancing, allows the metal cabinets to be moved without any pre-setting of the weight.

Inteligentní pomocné zvedací zařízení INDEVA® Liftronic® je chytré řešení pro manipulaci s velkorozměrovými kovovými skříněmi!

Společnost Scaglia INDEVA® je ideálním partnerem pro zákaznická řešení manipulace s materiálem.

Proč?

Pro našich 40 let zkušeností a vynikajících odborných znalostí v oblasti konstruování zákaznicky přizpůsobených úchopových nástrojů a manipulačních zařízení, pro libovolný typ břemene v množství různých prostředí a podmínek pracovních oblastí.

Pro tohoto italského výrobce průmyslových zařízení jsme poskytli zákaznicky přizpůsobené řešení, splňující všechny požadavky:

pro více ergonomickou manipulaci, pro vyšší produktivitu, pro vysokou úroveň bezpečnosti.

Jedná se o kolejnicové zařízení Liftronic® s vakuovým úchopovým nástrojem,

vybaveným speciálně upravenými rukojeťmi a zařízením pro automatické přizpůsobení rukojetí, umožňujícím ergonomické umístění pro obsluhu vždy při uchopení/uvolnění břemene, ve vzdálenosti 50 cm a 320 cm od podlahy.

Pohyby jsou vždy plynulé,

bez trhavých pohybů nebo skoků, při polohování nebo zvedání velkorozměrové skříně. Díky elektronickému regulačnímu systému, ve kterém spočívá inteligence manipulačních zařízení INDEVA®, je možná manipulace s velkorozměrovými a těžkými břemeny, přirozeným a snadným způsobem, jakoby se jednalo o malé předměty

Inteligentní pomocné zvedací zařízení pro velkorozměrové kovové skříně