iNTUITIVE INTERFACE, EASY PARTS REPLACEMENT, easy customization  , these the features of the Liftronic Easy.6 intelligent manipulator

Pokračující výzkumný a vývojový program společnosti INDEVA přináší nejnovější technologie do řady Liftronic s modelem Easy 6.

Nové rozhraní dotykové obrazovky

Vyvinuli jsme novou ovládací hlavu s dotykovým rozhraním, které umožňuje oprávněným pracovníkům upravovat nastavení stroje chráněné heslem, a také uživatelsky přívětivé grafické rozhraní, které obsluze předkládá pokyny pomocí snadno pochopitelných symbolů a obrázků.

Jak je ukázáno zde, na obrazovce vidíte šipky NAHORU a DOLŮ, které ukazují, že jste v režimu automatické detekce hmotnosti a pomocí senzorické rukojeti se automaticky detekuje zvednutá hmotnost.

Když nyní vybereme tlačítko režimu vznášení na boku ovládací hlavy, změní se obrázek a závaží je drženo párem rukou, což ukazuje, že jste v režimu vznášení a nyní můžete přímo zvednout díl a vznášet těžká břemena, jako by byla beztížná. Automatická detekce hmotnosti a plovoucí režim jsou standardní funkce systému Liftronic Easy.

 

Nová pryžová ochrana

Žlutý pryžový kryt namontovaný kolem ovládací hlavy poskytuje zvýšenou ochranu proti nárazu a zároveň zachovává spolehlivost, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí i v těch nejnáročnějších aplikacích

 

Modul I-Connect

Systém L6 nyní nabízí moduly rozhraní I-Connect, které umožňují zákazníkům nebo integrátorům přidat vlastní, na míru navržené uchopovací nástroje připojením k bezpečnostním obvodům systému. Tyto důležité bezpečnostní prvky jsou spojeny s obvody uchopovače a uvolňovače a poskytují také ochranu proti výpadku vzduchu nebo napájení.

 

Předem určená přístupová místa pro elektrická a pneumatická připojení

Připojení elektrické a pneumatické kabeláže a dalších ovládacích tlačítek je snadné pomocí přednastavených přístupových bodů na přední straně ovládací hlavy, jak je znázorněno na obrázku, což zabraňuje nevzhledné volné kabeláži a zvyšuje spolehlivost.

 

Snadná údržba a aktualizace

Na horní straně ovládací hlavy jsou elektrické a pneumatické připojovací porty, které umožňují snadnou výměnu ovládací hlavy a přidání kabelů nebo nekonečného otočného kloubu.

Port pro připojení USB-PC

Pro usnadnění komunikace servisních techniků INDEVA s manipulátorem je k dispozici port pro připojení USB-PC.
Všechna tato vylepšení dělají z manipulátoru INDEVA Liftronic Easy L6 nejkompaktnější a nejsnadněji ovladatelné chytré zvedací zařízení na světě.Chytrá technologie je to, co dělá náš manipulátor INDEVA jedinečným: klikněte zde a dozvíte se více o výhodách chytré technologie použité v našich průmyslových manipulátorech.