INDEVA Lean System®

Od konce 90. let minulého století poskytuje společnost Scaglia Indeva s.p.a. inovativní modulární řešení pro hranu linky v souladu s filozofií štíhlé výroby, jejímž cílem je zvýšit efektivitu a snížit plýtvání ve výrobních procesech. INDEVA Lean System® je systém složený z modulárních komponentů z lakované oceli a hliníku, které jsou navrženy tak, aby vytvářely flexibilní struktury, jež lze přizpůsobit požadavkům výroby.

Tyto konstrukce nabízejí řadu výhod, včetně flexibility, trvanlivosti, provozní efektivity a ergonomie. Modularita umožňuje navrhovat řešení na míru, která lze snadno upravovat, zatímco vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost. Kromě toho systém podporuje optimalizované uspořádání na straně linky, zlepšuje tok materiálu a snižuje prostoje, přičemž zohledňuje potřeby obsluhy na bezpečné a pohodlné pracovní prostředí.

KoVyrobeno v Itálii a Švédsku

Konstrukce INDEVA Lean System® se jednoduše navrhují, rychle montují a jsou zcela opakovaně použitelné.

Se systémem INDEVA Lean System® můžete navrhovat a stavět konstrukce pro manipulaci s materiálem a pracovní pomůcky přesně podle vašich specifikací a požadavků, a tím pomáhat plnit cíle štíhlé výroby.

Velké společnosti v různých průmyslových odvětvích, především v automobilovém průmyslu, výrobě a strojírenství, si vybraly společnost Scaglia INDEVA jako svého firemního dodavatele komponentů a modulárních konstrukcí.