INDEVA Lean System®

Výroba Lean s modulárním systémem „INDEVA Lean System®”.

Scaglia INDEVA® poskytuje poradenství a pomoc společnostem využívajícím systém Výroby Lean již od konce 90. let 20. století.

Modulární systém INDEVA Lean System® je nezbytný pro práci v logice Výroby Lean. Skládá se z trubkových profilů, spojů a příslušenství pro vytvoření dynamických válečkových dopravníků, pracovních stanovišť, vozíků vagonů atd.

Jednoduchá montáž/demontáž; komponenty INDEVA Lean System® lze dle potřeby znovu použít. Trubkové profily z oceli jsou potaženy 0,8mm vrstvou termoplastu, který zaručuje jejich odolnost vůči poškrábání. Ocelové a potahované spoje s povrchovou úpravou proti korozi. Pomocí modulárního systému INDEVA Lean System® lze tedy vytvořit konstrukce libovolné formy a rozměrů dle potřeby.

lean system

Lean Manufacturing components and specifications

lEAN MANUFACTURING SOLUTIONS

INDEVA® Lean Manufacturing Solutions

INDEVA® Lean Manufacturing Product Range

Bez ohledu na to, v jakém oboru působíte, Výroba Lean představuje optimální metodu pro zvýšení kvality, snížení nákladů a zkrácení dodacích lhůt.

Scaglia INDEVA® rovněž nabízí řadu služeb, které se pohybují od základního školení až po montáž a vývoj v rámci logiky Výroby Lean.

Komponenty INDEVA Lean System se vyrábějí v Itálii a Švédsku