Scaglia INDEVA® dodala systémy a kompletní řešení pro manipulaci s břemeny různých rozměrů, tvarů a hmotností v různých průmyslových oborech.

Scaglia INDEVA® se může pochlubit skvělými zkušenostmi při navrhování vlastních koncových efektů, které bezpečně uchopí, otočí a otočí zátěž. Při navrhování každého koncového efektoru je kladen velký důraz na ergonomii, často spolupracující s ergonomy a lékaři.
Kleště s přísavkami, magnetem, mechanicky aktivovanými čelistmi, prodlouženými a sklopnými držadly, s možností otáčení nákladu a vhodnými pro manipulaci s krabicemi, přepravkami, skleněnými tabulemi, lahvemi a panely. V případě, že nemůžete najít mezi příklady uvedenými níže řešení vhodné pro konkrétní aplikaci, zašlete prosím žádost na adresu marketing@it.indevagroup.com a my vám zašleme všechny dostupné materiály týkající se vaší situace.

Lehká struktura systému INDEVA Liftronic umožňuje skvělou viditelnost a ovladatelnost. Zařízení pro automatické těžiště umožňuje udržet upínací nástroj vždy dokonale svislý, a to jak s aplikovaným zatížením, tak i bez něj, čímž se udržuje maximální ergonomie v každém okamžiku pohybu. Nakonec bude umístění prken neuvěřitelně přesné díky intuitivní a přirozené koordinaci pohybu, bez jakéhokoliv odporu.

Automobilový průmysl

Mnoho výrobců automobilů, kteří vždy hledali inovativní systémy, se rozhodli zaměřit se na systémy INDEVA® . Manipulátory jsou vybaveny pokročilým elektronickým řídicím systémem, který umožňuje větší ergonomii s menším úsilím během celého cyklu manipulace s nákladem.

INDEVA® vyrábí a dodává inteligentní manipulátory pro manipulaci se všemi komponenty automobilového průmyslu, a to i ty nejsložitější, díky velkým zkušenostem a extrémnímu know-how v oblasti designu, díky kterému je INDEVA® světovým lídrem v dodávkách inteligentních systémů .

Manipulace v leteckém průmyslu

Letectví

Scaglia INDEVA® se svými průmyslovými manipulátory vyniká od zbytku trhu pro umístění nákladu, který je díky intuitivní a přirozené koordinaci pohybu a bez jakéhokoliv odporu extrémně přesný, čímž splňuje vysoké standardy bezpečnosti a přesnosti.
Další silnou stránkou je bezpochyby plynulost a samočinné vyvažování, které umožňuje obsluze provádět svou práci ergonomickým a bezpečným způsobem.

INDEVA Liftronic je ideálním řešením pro manipulaci se sýrem, automaticky detekuje a vyvažuje hmotnost, bez jakéhokoliv přednastavení zátěže.

Potraviny a nápoje

Průmyslové manipulátory INDEVA® , které reagují na všechny tyto potřeby, byly vybrány různými společnostmi, které patří do světa potravin a nápojů pro manipulaci s produkty, jako jsou uzeniny, sýry, lahve, pivní sudy a přepravky. Detekce hmotnosti se provádí automaticky v reálném čase, v kombinaci s „samočinným vyvážením“, což umožňuje přesouvat různá zatížení bez jakéhokoliv přednastavení hmotnosti. To jsou některé z hlavních rysů, které odlišují manipulátory INDEVA® od jiných systémů zvedání na trhu.

Lifting tooling feature great versatility for handling electric transformers of different shapes and sizes

Strojní díly a nástroje

Scaglia INDEVA® je ideálním partnerem pro řešení na míru pro ruční manipulaci s břemeny, zejména pro manipulaci s objemnými a nepohodlnými předměty, které mají být přepravovány, jako jsou součásti a nástroje ve strojírenském průmyslu.
INDEVA® zajišťuje vytvoření řešení na míru, která splňují potřeby zákazníka, čímž se dosahuje větší ergonomie, produktivity a vysoké úrovně bezpečnosti.