AGV pro zatížení do 650 kg

Kašmírská výrobní společnost byla nucena ručně přemisťovat těžké vozíky pro skladování cívek podél 10 pozic spřádacích strojů.
Vozíky musely být naloženy na obou stranách, celkem 216 cívek, 108 na každé straně. Celková hmotnost plně naložených vozíků byla kolem 650 kg.

Scaglia Indeva vyvinula autonomní, flexibilnější a optimalizovaný systém vnitřní dopravy.
2 AGV implementované podél výrobní linky zákazníka nabízejí nosnost 650 kg a platformu vybavenou nastavitelnými elektrickými pohony, které umožňují AGV vzít a uvolnit vozíky a přepravovat je po předem stanovené trase.

Pro další optimalizaci autonomního dopravního systému z vozíků byl implementován supervizor, díky kterému každý spřádací stroj komunikuje s AGV a volá je, aby ze skladu přinesl prázdný vozík, vytáhl plný vozík nebo otočil vozík pro naložení druhá strana.
Každá operace se vypočítá a provede podle priority (1. volání = 1. linka, kterou má dosáhnout AGV), přičemž hlavní prioritou je otáčení vozíku, který je již na lince přítomen, aby nikdy nepřerušil výrobní cyklus. Navíc vždy ze stejného důvodu, kdykoli není AGV povolán k provedení mise, jde do místa krmení, kde je dobíjen.

AGE INDEVA® díky možnosti přepravy tak velkého nákladu zvýšilo počet cest mezi skladem a linkou, čímž se zvýšila produktivita a návratnost investic (ROI).
Zákazník byl opět spokojen se schopností INDEVA® přizpůsobit svá řešení AGV.