automa

Automatická detekce hmotnosti a automatické vyvážení hmotnosti v reálném čase

Díky automatické detekci hmotnosti a technologii automatického vyvažování vám manipulátory INDEVA umožňují spravovat množství proměnné hmotnosti (např. Vyprazdňování vaků) bez jakéhokoli nastavení systému nebo přednastavení.

Manipulátor INDEVA se pohybuje tak rychle nebo pomalu, jak se rozhodne obsluha, pomocí ovládání konečky prstů s minimálním úsilím a okamžitou odezvou.

Díky elektronickému ovládání umožňuje INDEVA přesné a koordinované pohyby s přesným umístěním břemene, čímž snižuje riziko poškození břemene a stresu obsluhy.

Použití elektronického manipulátoru INDEVA zvyšuje produktivitu a zlepšuje ergonomii a bezpečnost. Aby bylo možné efektivně zlepšit pohodu obsluhy a dosáhnout ergonomických a bezpečných manipulačních operací, musí manipulátor eliminovat nejen námahu při zvedání břemene (podél svislé osy), ale také setrvačnost během zrychlení, brzdění nebo změny směru.

Kliknutím sem se dozvíte více o výhodách manipulátorů řady INDEVA Liftronic s elektronickým ovládáním

Podívejte se na další videa zobrazující automatickou detekci hmotnosti a funkci vyvážení pro přesnou manipulaci s nákladem a polohování

automa