moving-six-cases

Velká společnost pro distribuci nápojů použila 3 manipulátory INDEVA® s kloubovým ramenem na pojezdu o délce 40 metrů pro obsluhu prostoru výdeje v expedičním oddělení.
Teleskopické zařízení umožňuje uchopit 1 až 6 naskládaných krabic najednou a přesunout je ergonomickým a bezpečným způsobem. Díky pneumatickému a automatickému systému pro těžiště je zařízení stále udržováno v perfektním svislém stavu, jak naprázdno, tak i se zatížením.

Zařízení INDEVA® jsou známy tím, že se jedná o systémy, díky kterým jsou manuální přesuny nákladů skutečně ergonomické a bezpečné, a to díky vysoké citlivosti a reakci na úmysly obsluhy vysílané lehkým zatlačením, byť jediným prstem, směrem nahoru či dolů.

Zařízení INDEVA® jsou samovyvažovací, a proto nepotřebují nastavení nebo přednastavení pro výběr odlišného nákladu pokaždé, když se mění hmotnost aplikovaného zatížení.

Pouze zařízení INDEVA® (Inteligentní zařízení pro manipulaci) může nabídnout výše uvedený výkon díky pokročilé elektronické technologii seřízené a odzkoušené během let společností Scaglia INDEVA®.

Běžné pneumatické manipulátory a další systémy zvedání, jako jsou kladky a jeřáby, jsou pomalejší, nereagují okamžitě, jsou rozměrnější a těžší a nejsou vybaveny technologií automatického vyvážení.

přemístit 6 naskládaných krabic