Liftronic air

Liftronic® Air: elektronické ovládání – pneumatický pohon

Ekologický přístup hraje významnou roli při rozhodování

Po celém světě existuje intenzivní odhodlání kontrolovat emise a omezit uhlíkovou stopu podnikání celkem.
To je velmi důležité v továrnách automobilového průmyslu, které si po celém světě vzájemně konkurují při nabídce nového modelu vozidla. Uhlíková stopa je významnou otázkou v mnoha velkých výrobních společnostech a většina z nich vydala prohlášení o cíli dosáhnout nulové uhlíkové stopy.

Výroba vzduchu je s ohledem na uhlíkovou stopu komplikovaná.

Společnosti využívající pneumatická průmyslová manipulační zařízení ve svých montážních linkách se musí zabývat plýtváním ve svých systémech rozvodu vzduchu a vysokou poptávkou čistě pneumatických manipulačních zařízení, které přispívají k nákladům na výrobu vzduchu.

Úkoly manipulace s produkty na montážních a výrobních linkách vyžadují silná manipulační zařízení s pevnými rovnoběžníkovými rameny.

Liftronic Air: elektronické ovládání – pneumatický pohon

Liftronic® Air montované na sloupek pro manipulaci s velkými bednami různých velikostí.
Společnost Scaglia Indeva investovala mnoho času a zdrojů do výroby Liftronic® Air, které řeší nejenom problémy v oblasti spotřeby vzduchu, ale i mnohé negativní připomínky týkající se pneumatických manipulačních zařízení.

Liftronic® Air je jedinečné průmyslové manipulační zařízení, které přestavuje nejmodernější technologii pro manipulaci s materiálem.

Liftronic® Air je průmyslové manipulační zařízení, které nabízí pevná rovnoběžníková ramena vhodná pro manipulaci s těžkými a rozměrnými odsazenými břemeny.
Je napájeno stlačeným vzduchem stejně jako tradiční pneumatická manipulační zařízení, nicméně je vybaveno elektronickým ovládání vyvažovacího systému a pneumatických obvodů.

Liftronic Air: elektronické ovládání – pneumatický pohon.

Elektronické ovládání pneumatických vyvažovacích obvodů přináší několik výhod:

• automatické snímání hmotnosti,
• efektivní využití a dodávku vzduchu,
• přesné pohyby nákladu,
• fotobuňku zajišťující bezpečnou kontrolu systému,
• rukojeť citlivou na dotek, která provádí pohyby pouhým dotykem prstu,
• bezpečnost v případě náhlé ztráty nákladu,

Rychlost použití a ovládání

Mnoho pracovníků, kteří jsou pověřeni prováděním úkolů manipulace s materiálem pomocí pneumatických manipulačních zařízení si stěžuje, že pneumatická manipulační zařízení reagují pomalu a jejich použití je složité.
Tyto problémy řeší návrh Liftronic® Air: nabízí přesné ovládání a bezprostřední reakci jako všechna inteligentní pomocná zařízení řady Liftronic®. Elektronické ovládání umožňuje menší pneumatické obvody a kompaktnější nástroje uchopení, což přináší lepší ovladatelnost a přehlednost.

Čtěte dále

VIDEA Liftronic® Air