boxes-jars

Tento průmyslový manipulátor je zařízení INDEVA® vybavený nástrojem s více rozhraními pro uchopení kartonů pomocí háků a pytlů, krabic, soudků pomocí podtlaku a přísavek vhodných pro jednotlivé typy nákladu.

Nastavení nástroje uchopení podle nákladu určeného ke zvedání je rychlé a jednoduché pomocí jednoduchého manuálního otočení konstrukce uchopení.

Pomocí zařízení INDEVA® lze přesouvat náklady o různé hmotnosti bez přerušení pracovního cyklu z důvodu výběru odlišného přednastavení hmotnosti. Zařízení INDEVA® je samovyvažující a okamžitě a automaticky se přizpůsobí nové hmotnosti.

Elektronická technologie umožňuje vytvoření kompaktních a lehkých nástrojů uchopení, které umožní ovladatelnost a přehled o pracovní oblasti.

Citlivá páka zařízení INDEVA® eliminuje setrvačné síly a umožňuje zvýšenou citlivost na dotyk obsluhy: nástroj uchopení se posouvá směrem požadovaným obsluhou vyvinutím síly o pouhých několika gramech (vyvinuté špičkou prstu); díky tomuto souvislému a okamžitému samovyvažovacímu principu typickému pro zařízení INDEVA® lze nástroj umístit i do omezeného prostoru, rychle a současně přesně a jemně (bez nárazů), jako by šlo o náklad pouhých několika gramů bez pomoci.

Manipulátor pro pytle, krabice, soudky a kartony