SCANIA si pro svůj nový závod vybrala společnost INDEVA

SCANIA je jedním z hlavních zákazníků společnosti INDEVA po celém světě a od roku 2014 používá manipulátory INDEVA v Brazílii. Se spuštěním nové továrny na kabiny na výrobu nového modelu, která byla uvedena na trh v roce 2019, se společnost SCANIA rozhodla koupit 36 ​​manipulátorů s nulovou gravitací INDEVA za účelem zaručit produktivitu svých zaměstnanců s celkovou bezpečností a ergonomií.

Dodávané vybavení zahrnuje inteligentní elektrické manipulátory s nulovou gravitací ve sloupových a kolejových modelech (instalované na kolejích EEPOS a DEMAG) a také manipulátory s pneumatickou technologií.

Řešení INDEVA poskytnutá pro tento projekt byla speciálně vyvinuta pro manipulaci s každým z podstavců kabiny SCANIA v jejich různých velikostech a modelech, které jsou prováděny jednoduchým, rychlým, bezpečným a zcela ergonomickým způsobem!

Následující videa ukazují některá z instalovaných a provozovaných zařízení v závodě SCANIA v São Bernardo do Campo-SP:

S působností v Evropě, Latinské Americe, Asii, Africe a Oceánii se její činnost rozšiřuje do více než 100 zemí po celém světě. Ve společnosti LatAm má společnost tři výrobní jednotky v Brazílii, Argentině a Mexiku s výrobní kapacitou 20 000 vozidel ročně, včetně těžkých nákladních vozidel a autobusů a 5 000 průmyslových a lodních motorů, které zaměstnávají 4 000 lidí a představují 20% podílu skupiny celosvětový obrat. V Brazílii zahájila společnost SCANIA provoz v roce 1957, kdy byla země vybrána jako hostitel první továrny značky mimo Švédsko, a během více než padesáti let činnosti v této zemi montér účinně přispěl k historii brazilské dopravy a zavedl jako jedna z předních dceřiných společností skupiny po celém světě.

Závod São Bernardo do Campo-SP vyrábí nákladní automobily a podvozky autobusů a je první, kdo získal manipulátor INDEVA a těží z výhod spočívajících v tom, že může počítat se skutečnou nulovou gravitací při manipulaci s díly ve své výrobní lince.

INDEVA s velkou radostí mění způsob, jakým SCANIA-LatAm zachází s součástmi ve své výrobní lince, přidáním ještě více technologií do výrobního procesu skupiny a zaručením celkové bezpečnosti a ergonomie pro operátory, kteří od nynějška budou moci bez námahy manipulovat s těžkými břemeny a mnohem rychleji než při použití tradičních zvedáků!

 

* Všechny zde uvedené informace o společnosti a obrázky byly převzaty z oficiálních webových stránek na internetu nebo jsou řádně schváleny společností SCANIA.