Velká a známá společnost v Číně vyrábí elektromotory pro automobilový průmysl, průmyslové stroje a minerální průmysl. Rozhodla se nahradit všechny své jeřáby a kladkostroje zařízením INDEVA® jeřábovým systémem a zařízením na závěsné liště Liftronic® , aby zlepšili svou výrobu i standard bezpečnosti práce.

Přesné pohyby bez odskakování a setrvačnosti zkracují pracovní cyklus a usnadňují obsluze práci, čímž zvyšují produktivitu i pohodu zaměstnavatele.

Systém Lifronic® totiž umožňuje obsluze přesně polohovat rotor nebo stator na montážní lince s jemnou přesností a bez námahy; elektronický řídicí systém systému Liftronic® eliminuje setrvačnost a umožňuje obsluze pohybovat břemeny tak rychle nebo tak pomalu, jak to vyžaduje aplikace v každé pracovní fázi, což zajišťuje jemnou a přesnou kontrolu pohybů v každém okamžiku a umožňuje manipulovat i s těžkými nebo objemnými břemeny, jako by byla bez tíže.

Podívejte se na video, které ukazuje, jak přesně a snadno lze umístit motor v omezeném prostoru.

Díky hliníkovému kolejnicovému systému INDEVA je přeprava jejich materiálů a hotových elektromotorů podél osy X-Y snazší a efektivnější než u velkých a nepružných jeřábů, které používali dříve.

INDEVA® je dnes nejmodernějším řešením pro manipulaci s materiálem v průmyslu elektromotorů v ČÍNĚ.

INDEVA in CHINA