Jak vidíte, manipulace s nákladem pomocí manipulátoru INDEVA® je snadná, rychlá a efektivní.

Jak to funguje?

Manipulátor je automaticky vyvažovaný, to znamená, že se v reálném čase automaticky přizpůsobuje hmotnosti zvedaného předmětu a v případě změny hmotnosti nevyžaduje žádné seřizování nebo nastavování obsluhou, jako je tomu u pneumatického manipulátoru.

Manipulátor automaticky vyrovnává hmotnost břemene každou setinu sekundy, proto v případě náhodné ztráty břemene zůstává manipulátor Liftronic® v klidu, na rozdíl od pneumatického manipulátoru, který nebezpečně trhá směrem vzhůru, což znamená vážné nebezpečí pro obsluhu.

 

pohyby NAHORU/DOLŮ jsou řízeny elektronicky a během prvních centimetrů odpojení břemene od podpěry se manipulátor rozjíždí mírně a poté zrychluje; tyto parametry lze nastavit tak, aby se každý pohyb manipulátoru optimálně přizpůsobil potřebám obsluhy a/nebo pracovnímu cyklu.

To vše vede k výraznému zvýšení efektivity.

Manipulátor Liftronic může být až osmkrát rychlejší než kladkostroj.

Systém Liftronic dokonale zapadá do organizace Průmysl 4.0, protože palubní elektronika je již nastavena na propojení se systémem řízení zákazníka prostřednictvím jednoduché brány. Kromě toho můžeme také na dálku měnit nastavení manipulátoru podle typu prováděné práce.

Zkrátka efektivní a produktivní stroj, mimořádně bezpečný a s technologickými funkcemi, které se již promítají do budoucnosti.

Co dodat, vyzkoušejte jej a objevíte svět možností při manipulaci s břemeny: manipulátor dneška pro práci zítřka.

Přečtěte si více o výhodách, které získáte používáním systému Liftronic®.