Tugger AGV v automobilovém průmyslu
Tugger AGV v automobilovém průmyslu

Velké společnosti v automobilovém průmyslu, stejně jako v dalších průmyslových odvětvích s technologicky vyspělými výrobky, volí řešení pro manipulaci a interní logistiku INDEVA® , aby optimalizovaly proces manipulace s nákladem ve svých výrobních závodech.

Velké společnosti v automobilovém průmyslu, jako je skupina PSA, si vybírají AGV INDEVA® z více než jednoho dobrého důvodu:

  • U všech výrobků INDEVA® si mohou být jisti, že používají nejnovější technologie.
  • INDEVA® nabízí projekty a řešení na míru navržené vysoce kvalifikovanými inženýry.
  • Společnost Scaglia Indeva má 40 let zkušeností a know-how v oblasti mechatronického inženýrství pro řešení manipulace s materiálem a osvědčila se jako spolehlivý partner s tisíci stálými zákazníky.

Fotogalerie - AGV v automobilovém průmyslu:

Case histories - AGV v automobilovém průmyslu:

Výrobky INDEVA® na videu automobilek Peugeot a Citroën

Na výrobních linkách skupiny PSA jsou při zpracování každého dílu vyžadovány ty nejnovější technologie. Na oficiálním kanálu Youtube skupiny PSA Group bylo nedávno zveřejněno video s ukázkou práce výrobní linky vozu Peugeot 3008. Na tomto videu v čase 1:43 začíná ukázka práce zařízení INDEVA AGV. Velké společnosti v sekci automotive a v dalších průmyslových oblastech s vysoce…

INDEVA® Tunnel AGV v automobilovém průmyslu

INDEVA® TUNNEL AGV se používá k přesunu vozíků do pracovního prostoru a skladu. V automobilovém průmyslu jsou tato vozidla široce využívána, zejména v kombinaci s vozy Lean System a gravitačními válečkovými dopravníky jako v tomto videu.

Video galerie - AGV v automobilovém průmyslu: