manipulátory INDEVA teleskopické zařízení umožňuje uchopit 1 až 6 naskládaných krabic najednou a přesunout je ergonomickým a bezpečným způsobem
INDEVA umožňuje díky své špičkové technologii zvýšit produktivitu a zároveň udržet konstantní úroveň v průběhu celé pracovní směny a zároveň umožňuje větší přesnost umístění nápojových přepravek.
Liftronic od INDEVA je vysoce citlivý systém. Okamžitá reakce systému umožňuje operátorovi urychlit nebo zpomalit pohyb podle jeho potřeb. To vše prostřednictvím minimálního úsilí.

Vyšší manévrovatelnost, v kombinaci s větší přesností polohování pouzder lahví a obecně zátěže, činí manipulátory INDEVA® mimo jiné zdvihací systémy.

Velmi nízká přítomnost setrvačných sil při prvním uvolnění zátěže vyžaduje menší úsilí ze strany obsluhy, která ji posouvá na požadovanou rychlost.
Tímto způsobem systém INDEVA® funguje tak, jako by se jednalo o rozšíření lidské paže.

Lehká konstrukce systému INDEVA® Liftronic® umožňuje skvělou viditelnost a ovladatelnost.

Zařízení pro automatické těžiště umožňuje udržet upínací nástroj vždy dokonale svislý, a to jak s aplikovaným zatížením, tak i bez něj, čímž se udržuje maximální ergonomie v každém okamžiku pohybu. Konečně, umístění přepravek lahví bude neuvěřitelně přesné, díky intuitivní a přirozené koordinaci pohybu, bez jakéhokoliv odporu.

Fotogalerie Přepravky s lahvemi:

Case histories Přepravky s lahvemi:

Jak rychle a bez námahy přemístit 6 naskládaných krabic do prostoru výdeje

Velká společnost pro distribuci nápojů použila 3 manipulátory INDEVA® s kloubovým ramenem na pojezdu o délce 40 metrů pro obsluhu prostoru výdeje v expedičním oddělení. Teleskopické zařízení umožňuje uchopit 1 až 6 naskládaných krabic najednou a přesunout je ergonomickým a bezpečným způsobem. Díky pneumatickému a automatickému systému pro těžiště je zařízení stále udržováno v perfektním…