Průmyslové manipulátory pro přesuny Šunků INDEVA mohou být na objednávku vybaveny konstrukcí z nerezové oceli
INDEVA umožňuje díky své špičkové technologii zvýšit produktivitu a zároveň udržet konstantní úroveň v průběhu celé pracovní směny a zároveň umožňuje větší přesnost polohování uzenin.
INDEVA Liftronic je ideálním řešením pro manipulaci s klobásou, automatickou detekcí a vyvažováním hmotnosti bez přednastavení zátěže.

Manipulátory INDEVA® jsou moderním řešením, snadno se používají, instalují a udržují pro manipulaci s uzeninami, těstovinami a šunkami.
Pokud jde o manipulaci s konzervami, manipulátory mohou být v případě potřeby opatřeny nerezovou konstrukcí tak, aby splňovaly všechny předpisy.
Dokonce i upínací nástroje mohou být dodávány z nerezové oceli, aby mohly přijít do styku s řezy za studena bez rizika ohrožení zdraví a respektování hygieny požadované v kontrolovaném prostředí.

Fotogalerie Šunky:

Case histories Šunky:

Zařízení na vyvažování nákladu INDEVA® pro manipulaci se šunkami

Zařízení na vyvažování nákladu INDEVA® pro manipulaci háků se salámy s nulovou gravitací. Společnosti, které vyrábějí salámy, jsou obvykle vybaveny automatickými linkami, které jsou zakončeny balicími stroji, které balí salámy do plastových sítěk, jakou vyrábí společnost Tecnobrianza. Každých 20 sekund přenese balicí stroj na výstup stroje 1 hák se 4 salámy bresaola. Obsluha musí odebrat…