INDEVA je špičkou v oblasti řešení pro uchopení sáčků vakuem, protože může zaručit bezpečnost, ergonomii a produktivitu, jako je tomu u jiných manipulačních, pomocných nebo zdvihacích zařízení.
Systém uchopení s využitím podtlaku INDEVA
Průmyslové manipulátory nabízené firmou INDEVA si stále více vybírají společnosti pro manipulaci s nákladem z různých důvodů. Jsou samovyvažující, proto umožňují uchopení vaku v naprosté bezpečnosti, i když se hmotnost liší.

Manipulátory INDEVA® pro pohyb sáčků přes přísavku jsou programovány tak, aby byla zaručena bezpečnost obsluhy.

Manuální pohyb těchto závaží, pokud se opakuje po dobu osmi hodin denně, způsobuje poškození zdraví obsluhy.

Díky vakuovému uchopovacímu systému je pytel uchopen průmyslovým manipulátorem INDEVA® , který se pak pohybuje zcela bezpečným a ergonomickým způsobem do nejvhodnější polohy.

Inteligentní systémy INDEVA® navíc neumožňují uvolnění zátěže, pokud nebylo umístěno, zatímco v případě, kdy je snížena úroveň podtlaku, se automaticky spustí brzdný sestup.

Scaglia INDEVA® studuje všechny požadavky a je schopna poradit a poskytnout nejlepší ad hoc řešení pro zpracování specifického zatížení každé aplikace.

Fotogalerie Vaky a pytle:

Case histories Vaky a pytle:

Řešení INDEVA® pro přesuny papírovým nebo plastových pytlíků

Nulovací zařízení pro přesuny plastových nebo papírových pytlíků v chemickém průmyslu Společnost vyrábějící směsi pro mýdla potřebuje přesouvat plastové nebo papírové pytle od hmotnosti přibližně 25 kg. Manuální přesuny bez pomoci již nejsou možné, neboť představují rizikový faktor pro zdraví pracovníka, protože se jedná o častý a opakující se pohyb. Dále je třeba se vyhnout…

Zvednutí, přemístění a vyprázdnění pytle

Zařízení INDEVA® vám umožňuje bez námahy vzít, zvednout a přemístit pytel. Pytel můžete umístit nad nádobu, do které chcete vysypat materiál obsažený v pytli; když pytel rozříznete, abyste materiál obsažený uvnitř nechali vysypat do nádoby, váha pytle se sníží, ale manipulační zařízení zůstane nehybné, aniž by bylo zapotřebí stisknout jakékoliv tlačítko. Manipulace s pytli v…

Video galerie Vaky a pytle: