INDEVA umožňuje díky své špičkové technologii zvýšit produktivitu a zároveň udržet konstantní úroveň v průběhu celé pracovní směny a zároveň umožňuje větší přesnost při umístění ozubených kol a převodových komponent.
INDEVA detekuje a vyvažuje okamžitě a automaticky hmotnost zvednutého břemena, které jej ruší, navíc nemá tlačítka pro stisknutí během pohybu a nevyžaduje nastavení seřízení podle velikosti ozubených kol a převodových částí.
INDEVA Liftronic je nej ergonomičtější řešení pro ruční pohyb ozubených kol a převodových částí, díky přesnému a rychlému manipulátoru, obsluha může pohybovat zátěží intuitivně a rychlostí nejvhodnější pro každou fázi zpracovatelského cyklu.

Manipulátory INDEVA® jsou vybaveny upínacími nástroji, které lze použít k uchopení a přesunutí válcových nebo kruhových součástí automobilu, jako jsou například převody.
Zdvihací systémy INDEVA® umožňují rychlou a přesnou manipulaci se součástmi v montážní lince nebo ve výrobní lince, jakož i v oblasti logistiky pro vkládání součástí do krabic.
Tímto způsobem probíhá i přesměrování v úzkém prostředí, jako je box, mimořádně přesným způsobem díky intuitivní a přirozené koordinaci pohybu.

Fotogalerie Převody: