Liftronic od firmy INDEVA díky kompaktnímu a ergonomickému designu zaručuje lehkost a snadnost použití: ve skutečnosti se systém v reálném čase přizpůsobuje a rozpoznává hmotnost nákladu. Tímto způsobem je pro obsluhu velmi snadné přesně umístit různé mechanické komponenty, především díky elektronickému řízení.
INDEVA umožňuje díky své špičkové technologii zvýšit produktivitu při zachování konstantní úrovně v průběhu celé směny a zároveň umožňuje větší přesnost při umístění různých mechanických součástí.
INDEVA vyrábí a dodává inteligentní manipulátory pro manipulaci s různými mechanickými komponenty díky rozsáhlým zkušenostem a extrémnímu know-how v oblasti designu, díky kterému je INDEVA světovým lídrem v dodávkách inteligentních systémů.

Manipulace s různými strojními součástmi s manipulátory INDEVA® není problém, INDEVA® si váhu samočinně vyvažuje a provádí každou operaci velmi snadno.

Díky velké všestrannosti manipulátorů INDEVA® , která umožňuje použití různých typů uchopovacích nástrojů, můžeme poskytnout nejvhodnější řešení pro manipulaci s různými strojními součástmi různých tvarů a velikostí.

Systém umožňuje plynulé a přesné pohyby tak, aby bylo možné zatížení bez jakéhokoliv nárazu nebo odrazu, čímž se snižuje riziko poškození důsledným způsobem.

Fotogalerie Různé strojní komponenty:

Video galerie Různé strojní komponenty: