Řada Liftronic je vybavena standardními držadly a automatickým nastavovacím zařízením pro rukojeti, které umožňují obsluze udržet ergonomickou polohu během celého pracovního cyklu, což zajišťuje, že pohyby jsou vždy tekuté. Díky elektronickému řídicímu systému, který charakterizuje inteligentní manipulátory INDEVA, lze s velkým a těžkým břemenem manipulovat přirozeně a bez námahy stejným způsobem jako s malými předměty, aniž by se při polohování nebo zvedání sudů a přihrádek škubaly nebo odrážely.
Sudy a soudky
INDEVA nejnovější generace průmyslových manipulátorů pro pohybující se sudy a plechovky pomocí nástroje vhodného pro jejich uchopení. Velká univerzálnost uchopovacích nástrojů umožňuje manipulaci s nákladem různých tvarů a velikostí díky ergonomické a intuitivní manipulaci, zvedací systémy INDEVA, které jsou samovyvažující, umožňují rychlé a zároveň přesné pohyby.

Manipulace s sudy a plechovkami s manipulátory INDEVA® není problém, INDEVA® si váhu samočinně vyvažuje a provádí každou operaci velmi snadno.
Průmyslové manipulátory INDEVA® reagují na potřeby kvalitního a bezpečnostního produktu, což je důvod, proč mnoho společností přijalo tento systém pro pohybující se sudy a koše.

Řada Liftronic® je vybavena standardními držadly a automatickým nastavovacím zařízením pro rukojeti, které umožňují obsluze udržet ergonomickou polohu během celého pracovního cyklu, což zajišťuje, že pohyby jsou vždy tekuté.

S INDEVA® je možné bez námahy vyprázdnit i ty objemnější sudy.

Hlaveň dobře uchopená uchopovacím nástrojem zůstává během operace vyprazdňování nehybná: nepřetržitá změna hmotnosti v důsledku tohoto působení neovlivňuje udržování rovnováhy manipulátoru, takže obsluha se nemusí starat o udržení bubnu v klidu.

Díky elektronickému řídicímu systému, který charakterizuje inteligentní systémy INDEVA® , lze s velkými a těžkými břemeny manipulovat přirozeně a bez námahy, stejně jako s malými předměty, bez otřesů a odrazů během umístění nebo zvedání sudů.

Fotogalerie Sudy a soudky:

Case histories Sudy a soudky:

Jediný manipulátor pro přesuny 4 různých typů nákladů

Jediný inteligentní manipulátor INDEVA® namontovaný na sloupku s kloubovým ramenem o délce 2,5 metrů s nástrojem uchopení s více rozhraními pro uchopení pytlů, krabic a soudků pomocí přísavek a pomocí ramene s hákem na plechovky. Zařízení INDEVA® model Liftronic® dokázalo plně uspokojit potřeby rychlého, přesného a ergonomického provádění cyklů častých přesunů 4 různých typů nákladu…

Manipulátor pro pytle, krabice, soudky a kartony

Tento průmyslový manipulátor je zařízení INDEVA® vybavený nástrojem s více rozhraními pro uchopení kartonů pomocí háků a pytlů, krabic, soudků pomocí podtlaku a přísavek vhodných pro jednotlivé typy nákladu. Nastavení nástroje uchopení podle nákladu určeného ke zvedání je rychlé a jednoduché pomocí jednoduchého manuálního otočení konstrukce uchopení. Pomocí zařízení INDEVA® lze přesouvat náklady o různé…

Video galerie Sudy a soudky: