Scaglia INDEVA se svými průmyslovými manipulátory zvyšuje ergonomii a produktivitu v rámci zpracovatelských cyklů, zejména díky charakteristikám samočinného vyvážení a citlivosti, které umožňují manipulaci s panely a skly v naprosté bezpečnosti.
Díky nejmodernějším technologiím zvyšují systémy INDEVA produktivitu a zároveň udržují konstantní úroveň v průběhu celé pracovní směny a zároveň umožňují vyšší přesnost při umístění panelů a skla.

Systémy INDEVA® jsou špičkovou technologií pro ergonomickou manipulaci se skleněnými panely.

Průmyslové manipulátory nabízené firmou INDEVA® jsou stále více vybírány firmami pro manipulaci s nákladem z různých důvodů.

Jsou samovyvažující, a proto umožňují manipulaci i v případě, že se váha panelů, které mají být zpracovány, mění z jedné desky na druhou.

Scaglia INDEVA® nabízí díky svým rozsáhlým zkušenostem v oboru špičkové technologie, pokud jde o upínací nástroje.

Použitím INDEVA® a jeho upínacích nástrojů je možné provést rotaci velkých skleněných panelů, které se pohybují od 90 ° do 180 ° nebo 360 °, a to tekutým, bezpečným a bez námahy.

INDEVA® také umožňuje velmi přesné polohování zátěže, které je nezbytné a ideální, když se pohybují jemné zátěže, zejména když se musí provádět v omezených prostorách.

Fotogalerie Skleněné panely:

Case histories Skleněné panely:

Pneumatický manipulátor PN Ergo pro manipulaci s okny automobilů

Pneumatické manipulátory řady PN společnosti INDEVA si opakovaně vybírá stále více společností v automobilovém průmyslu.  Automobilový průmysl slouží extrémně konkurenčnímu trhu a jeho výroba musí neustále zvyšovat produktivitu a kvalitu. To je důvod, proč byly vybrány manipulátory INDEVA: nejsou jen produktem, ale klíčovou službou, kterou tyto společnosti potřebují. Společnost Scaglia INDEVA je považována za spolehlivého partnera, který je schopen poskytnout řešení, jež nejlépe vyhovuje každé konkrétní aplikaci, přičemž respektuje všechny požadavky na ergonomii, bezpečnost a snadné používání.

Sklad

Ergonomický a bezpečný pohyb krystalů na montážních linkách v automobilovém průmyslu s průmyslovými manipulátory INDEVA®

Samovyvažovací průmyslový manipulátor INDEVA® pro velké tabule skla

Firma vyrábějící skleněné tabule různých rozměrů (2 m x 2 m, 2 m x 0,25 m, 4 m x 1 m) Potřebovala zabezpečit bezpečné manuální přesuny velkých skleněných tabulí a současně zajistit konstantní úroveň výroby. Ideální řešení představovalo zařízení INDEVA® řady Liftronic®. CYKLUS PŘESUNŮ SKLENĚNÝCH TABULÍ Odběr z příslušných vozíků s v. 150 mm –…

Video galerie Skleněné panely: