Systémy INDEVA jsou perfektním řešením pro pohyb tyče, vyžadují rychlé, plynulé a přesné pohyby. Díky své exkluzivní technologii nabízí řadu výhod, zejména automatickou detekci a vyvažovací kapacitu v reálném čase o hmotnosti zvýšeného zatížení.
Průmyslové manipulátory nabízené firmou INDEVA si stále více vybírají společnosti pro manipulaci s nákladem z různých důvodů. Jsou samovyvažující, proto umožňují manipulaci s tyčemi v naprosté bezpečnosti, i když se hmotnost liší.
Průmyslové manipulátory INDEVA, reagují na potřeby kvalitního a bezpečnostního výrobku, proto mnoho společností přijalo tento systém pro pohyb tyčí. Systémy INDEVA jsou vybaveny standardními držadly a automatickým nastavovacím zařízením pro rukojeti, které umožňují obsluze udržet ergonomickou polohu během celého pracovního cyklu, což zajišťuje, že pohyby jsou vždy tekuté.

Pohyblivé železné tyče různých hmotností a velikostí zcela ergonomickým způsobem jsou možné díky průmyslovým manipulátorům, které nabízí INDEVA® .
Systémy INDEVA® se používají při pohybu tyčí s různými pozitivními důsledky.

Díky své štíhlé a kompaktní konstrukci jsou pohyby na horizontální ose rychlé a tekuté, což znamená, že je náklad extrémně přesný.

Použití manipulátorů INDEVA® usnadňuje pohyb břemen. Prostřednictvím upínacích nástrojů je možné současně pohybovat několika tyčemi.Tímto způsobem je možné udržet vysokou produktivitu, díky čemuž je po celou směnu konstantní.

Fotogalerie tyče:

Video galerie tyče: